تبلیغات
معرفی باحال ترین تکنولوزی ها - ساعدبند بلوتوثی که با اشاره دست شما دستور می فرستد
صفحه اول تماس با ما RSS                     قالب وبلاگ
  
معرفی باحال ترین تکنولوزی هادر ادامه مطلب می توانید ویدیوی معرفی قابلیت های Myo را ببینید.روشهای Gesture Control یا کنترل با اشاره و حالت های دست و بدن، روز به روز بیشتر خودشان را در دل طرفداران تکنولوژی جا می کنند و به همین دلیل توجه شرکتهای تحقیقاتی و کمپانی های تجاری بزرگ را هم به خود جلب کرده اند. اگر از خوانندگان نارنجی باشید، حتما از  کینکت و نوآوری هایی که بر مبنای آن ارائه شده اند خبر دارید. 

اما در نظر عده ای، کینکت آن قدر ها هم انعطاف پذیر نیست؛ کینکت یک گوشه می نشیند و با دو دوربینش مواظب حرکات شماست. شما باید بروید جلوی اش و ادا و اطوار در بیاورید تا کینکت بتواند حرکات شما را تحلیل کند و بفهمد که واقعا چه چیزی می خواهید. عده ای بر این اعتقادند که تفهیم فرامین به کینکت واقعا سخت است و البته ورزش خوبی محسوب می شود. 

به همین خاطر ابزارهای دیگری مانند Leap Motion ابداع شدند که می توانند حرکات ظریف تری را حس و تفسیر کنند. اما Leap Motion هم از حسگرهای تصویری (بر مبنای مادون قرمز) استفاده می کند و بنابراین محدودیت های خودش را دارد. ما دستگاهی را نمی خواهیم که یک جا قرار بگیرد، بلکه دستگاهی را می خواهیم که به حداقل حرکات مان در هر زاویه ای و با هر شرایطی به خوبی جواب بدهد. خب آزمایشگاه های تالمیک این کار را برای ما کرده اند. 

یک ساعدبند حلقه ای جمع و جور که کمی پایین تر از آرنج بسته می شود و می تواند کوچکترین حرکات انگشتان و دست شما را بفهمد و به سرعت دستورات را به کامپیوتر یا دیگر ابزارهای دیجیتال مخابره کند، شاید بتوانیم این ساعد بند را مصداق "از تو به یک اشارت، از ما به سر دویدن" بنامیم. اما خالقین این ساعدبند اسم خیلی مختصر Myo را برای اش انتخاب کرده اند. 

Myo هم حسگرهای حرکتی دارد که می تواند تغییرات قرارگیری دست شما را درک کند و هم حسگرهای الکتریکی که می توانند کوچکترین پالسهای الکتریکی ارسال شده را درک کرده و تشخیص دهد که کدام پالس برای کدام حرکت در کدام انگشت است... همه داده های دریافت شده از طریق این ساعدبند با چنین دقت و جزییاتی، از طریق بلوتوث 4 به دستگاه مورد نظر ارسال می شوند. 

در حال حاضر Myo  با سیستم عامل ویندوز و مک سازگار است و به زودی API آن برای اندروید و آی او اس عرضه خواهد شد. اگر خواهان Myo  باشید می توانید آن را با قیمتی خدود 150 دلار پیش خرید کنید، شرکت سازنده قول داده است که تا پایان سال جاری میلادی حسگر جادویی را برای شما ارسال کند. 

[http://www.aparat.com/v/Uk3Zo]

منبع: نارنجی درباره وبلاگ
این وبلاگ برای بالا بردن سطح دانستنی های شما ایجاد شده تا شما را به یک منبع اطلاعاتی کامل تبدیل کنه

با تشکر:علیرضا روح اللهی
موضوعات
آخرین مطالب
نظر سنجی
به کدام یک از موضوعات زیر علاقه دارید ؟نویسندگان
آرشیو مطالب
پیوند ها
پیوندهای روزانه
صفحات جانبی
آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
كل مطالب : عدد
آخرین بازدید :
آخرین بروز رسانی :در این وبلاگ
در كل اینترنت
User
دریافت کد

فارسی دانلود | دانلود رایگان
آگهی رایگان
ابزار رایگان وبلاگ
مدل

قالب وبلاگ